دسته‌بندی نشده

قاتل ساحل در سریال پوست شیر کیست ؟

قاتل ساحل در سریال پوست شیر کیست

چند وقتی هست که سریال پوست شیر طرفداران زیادی پیدا کرده و در شبکه های مجازی طرفدارن به دنبال گروگانگیر یا قاتل ساحل در سریال پوست شیر هستند. در این مطلب از وبلاگ کتاب تیک و در  سری نوشته های جدا از کتاب اومدیم تا با هم در مورد سریال پرمخاطب پوست شیر بحث و گفت و گو کنیم و بفهمیم که قاتل در سریال پوست شیر کیست؟

اولا اینکه اگر تا به حال سریال پوست شیر را ندیده‌اید پس ادامه این مطلب را نخوانید و به صفحه اول فروشگاه کتاب تیک بروید و از کتاب‌های ما دیدن کنید. دوما تمام مطالبی که در این پست قرار است مطالعه کنید فقط نظرات نویسنده این مطلب بوده و قرار نیست ادامه سریال به همین صورت اتفاق بیفتد.

داستان سریال پوست شیر

پوست شیر، ماجرای زندگی نعیم را به تصویر می‌کشد که پانزده سال زندان را به عشق دیدن دخترش تاب آورده. اما پس از رهایی، برای دیدار با او دچار بحرانی بزرگ می‌شود. دختر نعیم ربوده شده و نعیم به دنبال قاتل دخترش است که در ادامه نعیم متوجه می‌شود که دخترش زنده است و …

این سریال محصول کشور ایران به کارگردانی، نویسندگی و تهیه کنندگی برادران جمشید محمودی و نوید محمودی ساخته شده است. جمشید محمودی متولد افغانستان بوده و جزو تبعه های افغان در ایران است.

گروگانگیر یا قاتل ساحل در سریال پوست شیر کیست؟

برای شروع پیدا کردن قاتل یا گروگانگیر ساحل در سریال پوست شیر دو حالت در نظر میگیرم حالت اول فرض می‌کنیم شخصیتی که ساحل را ربوده است شخصی است که با خود ساحل مشکل داشته و به دنبال انتقام از او است. حالت دوم فرض می‌کنیم که قاتل یا گروگانگیر ساحل با نعیم مشکل داشته و به دنبال انتقام از نعیم توسط دخترش است حال یکی شخصیت‌ها را در ادامه بررسی می‌کنیم.

 سریال پوست شیر

صدرا دوست ساحل

نقش صدرا با بازی مهرداد صدیقیان از شخصیت هایی بود که شک همه را در قسمت های اول به خود جلب کرده بود. به خصوص زمانی که دوست دختر صدرا به اسم تینا وارد سریال شد. اما با دیدن صحنه هایی مانند اقدام به خودسوزی برای گرفتن آدرس  صمد  شک‌ها را از خود دور کرد و نشان داد که فقط به خاطر آزرده کردن ساحل و برای جبران به دنبال پیدا کردن قاتل ساحل می‌گردد و احتمال خیلی کمی دارد که گروگانگیر ساحل صدرا یا دوست دختر صدرا باشد.

بهزاد پدر ناتنی ساحل در پوست شیر

بهزاد پدر ناتنی ساحل با بازی بابک کریمی هم از از شخصیت های مرموز سریال است که بعد از از دیدن کفش‌های گلی او در قسمت سوم شک بیشتر مخاطبان را به عنوان رباینده ساحل در سریال پوست شیر به خود جلب کرد. فرض کردن اینکه بهزاد از زنده بودن نعیم خبر نداشته و بعد از آمدن نعیم اقدام به گروگانگیری کرده باشد بعید به نظر می رسد چون برای طراحی چنین نقشه‌ای زمان زیادی لازم است در حالیکه زمانی که از بیرون آمدن نعیم از زندان و دزدیده شدن دخترش گذشت فقط سه چهار روز گذشت. پس اگر قرار باشد که قاتل بهزاد باشد حتماً از از قبل خبر داشته و به خاطر انتقام از نعیم با زن نعیم ازدواج کرده تا بتواند انتقام خود را بگیرد. اما اینکه بهزاد چه دشمنی با نعیم دارد احتمالاً برمیگردد به 15 سال پیش و ماجرای به زندان افتادن نعیم. احتمالاً نعیم ناخواسته با درختی همکاری کرده و باعث قتل دختر بهزاد شده باشد.

رضا پروانه رفیق نعیم در سریال پوست شیر

رضا رفیق دوست داشتنی نعیم هم با بازی فوق العاده علیرضا کمالی هم از شخصیت هایی است که امکان اینکه قاتل یا گروگانگیر ساحل باشد وجود دارد. از احتمال‌هایی که می‌شود برای اینکه رضا در ربودن ساحل نقش دارد می‌شود به دیالوگ رضا با زنش در قسمت آخر فصل دوم اشاره کرد که گفت کار نیمه تمام داره و اینکه تا به حال شخصیت رضا را در سکانسی که تنها باشد نشان نداده است. اما اینکه چرا رضا باید ساحل را گروگان بگیرد می‌شود به حادثه آتش سوزی چند سال قبل اشاره کرد که رضا تعریف کرد. که امکان دارد آن حادثه را برعکس تعریف کرده باشد. اما اینکه چرا نعیم به رضا شک ندارد احتمالا نعیم خبر ندارد که رضا ماجرای آتش سوزی را می‌داند.

شخصیت هایی که هنوز وارد سریال نشده اند

احتمال دیگر این است که گروگانگیر از بین شخصیت هایی باشد که هنوز وارد سریال نشده اند و ما از شخصیت های آنها اطلاعی نداریم. آناهیتا افشار، علیرضا استادی و بهرام ابراهیمی و حتی کسانی که اسمشان در تیتراژ نیامده است احتمال اینکه قاتل ساحل در سریال پوست شیر باشند وجود دارد.

 

حسین دمیرچی قاتل ساحل در سریال پوست

حسین دمیرچی در سریال پوست شیر چه نقشی دارد

حسین دمیرچی هم که در تصویر بالا می‌بینید با توجه دست‌های شبیه به گروگانگیر و اطلاعاتی که در پیج شخصیش داده است به احتمال زیاد همان شخصی است که نگهبان ساحل هست اما شخص اصلی نیست.

نکات قسمت اول از فصل سوم سریال پوست شیر

خب این هفته بلاخره قسمت اول از فصل سوم هم آمد و شاید مهمترین نکته صحنه‌ای باشد که گروگانگیر داشت به گربه غذا می‌داد. می‌شود گفت که کارگردان در این صحنه میخواست بگه که گروگانگیر ساحل آدم خیلی بدی هم نیست و فقط به خاطر انتقام دارد این کارها را انجام می‌دهد. و احتمالا دلیل انتقام به خاطر به زنش باشد که توسط درختی و همکاری نعیم کشته شده است و حلقه اش را در دست دارد.

نکات قسمت دوم از فصل سوم سریال پوست شیر

با توجه به تبلیغاتی که برای این قسمت کرده بودن معلوم بود که یه اتفاقات میخکوب کننده قرار هست ببینیم. این قسمت انگار خلاصه فصل اول و دوم بود، اینکه نعیم به دخترش برسه و دوباره از دست بده و به قولی حال هممون حسابی گرفته شد. اما نکته اصلی این قسمت پیدا کردن حلقه توسط مشقات بود که روش حک شده بود ع ص. اما این حروف کجای داستان آورده شده؟ تا به اینجای فیلم فقط اسم یک نفر با ع شروع شدا اونم کسی که نعیم باعث قتلش شده یعنی عباس که میتونه فرزندش باشه.

نکات قسمت سوم از فصل سوم سریال پوست شیر

این قسمت که چیز خاصی نداشت جز اینکه مشخص شد حلقه مال عباس بوده که ما هم هفته پیش پیش بینی کرده بودیم. آخر فیلم هم مشخص شد که حلقه جزو اموالی بوده که نعیم و رفقاش دزیده بودن و حالا نعیم باید بگرده ببینه که حلقه رو دست کی بوده؟

سخن پایانی برای قاتل ساحل در سریال پوست شیر

معمای سریال این روزها به چالشی داغ در بین کاربران و بینندگان سریال تبدیل شده و سوال مهم آنها این است که قاتل در سریال پوست شیر کیست و گروگانگیر ساحل  چه کسی است؟ اما همه این‌ها گمانه زنی هایی بیش نیست و برای فهمیدن سوال باید صبر کنیم تا سریال تمام شود. به نظر شما قاتل ساحل در سریال پوست شیر کیست ؟ شما نیز نظرات خودتان را با ما به اشتراک بگزارید.

 

بیشتر بخوانید:

کتاب هایی با پایان شوکه کننده

نقد و بررسی کتاب صد سال تنهایی اثر گابریل گارسیا مارکز

9 نظر در “قاتل ساحل در سریال پوست شیر کیست ؟

 1. مهسا گفت:

  به نکات خوبی اشاره کردین ، انگار حسین دمیرچی تو اینستاگرام لو داده خودش رو

  1. اره ولی اون هم شخص اصلی نیست

 2. محمد رضا گفت:

  فقط رضا پروانه نباشه

  1. متاسفانه امکانش هست

 3. رز گفت:

  کشت ما رو دیگه بگن کیه راحت شیم الکی دارن کش میدن

  1. دیگه چیزی نمونده

 4. یاشار گفت:

  فقط میخواهم بدانم بانیپال.. …. توی فیلم هست یا نه

  1. شاید حضور داشته باشه. کامران تفتی هم تا نقشش رو نشون نداده بودن اسمش تو تیتراژ نبود

 5. منطق گفت:

  قاتل ساحل همون قاتل بروسلی است که هیچوقت پیدا نشد چون روی حلقه نوشته ع ص می دونیم بروسلی چینی بوده و چین به عربی میشه صین و قاتل به انگلیسی میشه assasin که اولش به عربی میشه ع پس ع ص میشه قاتل بروسلی.محمودی نگاهی بین المللی داشته و می خواسته راز قتل بروسلی رو کشف کنه که اگه موفق بشه سریالش جهانی میشه و این سریال تو شبکه های فیلم جهانی رکورد میزنه .علت اصلی دعوت چین از ابراهیم رییسی هم همینه چون مگه میشه رییس جمهور یک مملکت به آخر فیلمنامه نتونه دسترسی داشته باشه دعوتش کردن تا از زیر زبونش بیرون بکشن.رییسی هم خوب امتیاز گرفته و هنوز او نداده

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *