دسته‌بندی نشده

۹ تا از بهترین کتاب انگیزشی و موفقیت که حتما باید بخوانید

9 کتاب موفقیت

احتمالا شما نیز به دنبال بهترین کتاب های انگیزشی هستید. در سال‌های اخیر با پیشرفت تکنولوژی و گسترش شبکه‌های اجتماعی افراد زیادی به دنبال کسب ثروت و موفقیت هستند و تالیف کتاب انگیزشی و موفقیت نیز روز به روز بیشتر می‌شود. پیدا کردن کتاب خوب از بین این همه کتاب‌هایی که هر روز نوشته می‌شوند می‌تواند سرسام آور و وقت گیر باشد. ما سعی کرده‌ایم در این پست بهترین کتاب های موفقیت و انگیزشی را برای شما  معرفی کنیم تا در هنگام خرید کتاب بتوانید متناسب با نیاز خود بهترین کتاب را  انتخاب کنید.

معرفی بهترین کتاب انگیزشی و موفقیت

1- کتاب چهار اثر از فلورانس اسکاول شین

این کتاب مجموعه‌ی کامل از هر چهار اثر کلاسیک یکی از محبوب ترین و پرفروش ترین نویسندگان الهام بخش آمریکایی فلورانس اسکاول شین است. قدرت کلام گفتاری و نحوه استناد به قانون جذب را در پرفروش‌ترین کتاب‌های کلاسیک او «بازی زندگی و راه این بازی» و «درِ مخفی توفیق» کشف کنید. با توصیه های قدرتمند و جاودانه او بیاموزید که چگونه می‌توانید هر چیزی را که می‌خواهید به سادگی با همسو کردن افکار و کلمات خود با نکات مثبتی که به طور الهی در درون شما وجود دارد در کتاب‌های الهام‌بخش او ایجاد کنید. آثار کامل فلورانس اسکاول شین راهنمای جامعی برای یادگیری چگونگی تبدیل شکست به پیروزی، فقر به رفاه، ترس به ایمان و رنجش به عشق ارائه می‌دهد.

چهار-اثر-از-فلورانس-اسکاول-شین

خرید کتاب چهار اثر از فلورانس اسکاول شین

 

2-کتاب اثر مرکب اثر دارن هاردی

اثر مرکب یکی از بهترین کتاب‌ های موفقیت و انگیزشی بر این اصل استوار است که تصمیمات، سرنوشت شما را شکل می دهند. تصمیمات کوچک و روزمره یا شما را به زندگی ای که می خواهید می برد یا به طور پیش فرض به یک فاجعه می کشاند. اثر مرکب نوشته ی دارن هاردی، ناشر مجله موفقیت می باشد که پیروی از آن شگفت‌انگیزترین دستاوردها را در تجارت، روابط و فراتر از آن برای ما ارمغان می آورد.

این روش های ساده و گام به گام به شما امکان می دهد موفقیت خود را چند برابر کنید، پیشرفت خود را نشان دهید و به هر آرزویی که دارید برسید. اگر در مورد داشتن یک زندگی خارق‌العاده جدی و مصمم هستید، از قدرت کتاب اثر مرکب (The Compound Effect) برای ایجاد موفقیتی که می‌خواهید استفاده کنید.

اثر مرکب از دارن هاردی

خرید کتاب اثر مرکب اثر دارن هاردی

3- کتاب قورباغه ات را قورت بده اثر برایان تریسی

دیگر دست از تعلل بردارید و کارهای مهم بیشتری را انجام دهید! از این گذشته، افراد موفق برای انجام همه کارها تلاش نمی کنند بلکه آنها روی مهمترین وظایف خود تمرکز می کنند و آن ها را انجام می دهند. یا به قول تریسی قورباغه هایشان را می خورند.

ضرب المثلی قدیمی وجود دارد که می گوید اگر اولین کاری که هر روز انجام می دهید این باشد که یک قورباغه زنده بخورید، از اینکه بدترین کاری را که باید در طول روز انجام دهید را تمام کرده اید، احساس رضایت خواهید کرد. برای تریسی، خوردن قورباغه استعاره ای است برای مقابله با چالش برانگیزترین وظیفه شما و همچنین استعاره ای است که می تواند بیشترین تأثیر مثبت را بر زندگی شما داشته باشد. این کتاب به شما نشان می دهد که چگونه هر روز خود را سازماندهی کنید تا بتوانید این وظایف حیاتی را به خوبی انجام دهید.

نویسنده در این کتاب به سه فاکتور اشاره می کند:

“تصمیم”، “انظباط” و “اراده”. کارهای خود را تا حصول نتیجه ادامه دهیم. نظم و ترتیب را در انجام برنامه ها در اولویت قرار دهیم. اراده نیز برای تقویت اصول راه لازم می باشد. این کتاب متحول کننده، زندگی شما را تضمین می کند که کارهای مهم خود را امروز انجام دهید. کتاب تریسی در اکثر لیست‌های کتاب موفقیت دیده می‌شود

قورباغه ات را قورت بده

4- کتاب هنر رندانه بیخیالی اثر مارک منسون

کتاب مارک منسون که سال اول 2 ملیون فروش داشته در مورد معنای زندگی از دیدگاه یک آدم که پستی بلندی های زیادی توی زندگی داشته و کلی سفر کرده، بی بند و باری و تعهد رو تجربه کرده و خیلی هم خوب قصه تعریف کرده صحبت می کند. کتابی که خیلی جاها شما را تسلی خاطر خواهد داد خیلی جاها حرف های دردناک و ضروری خواهد زد و بارها شما را به جلو هل خواهد داد و دردها و مشکلاتی که دارید را به دردها و مشکلات بهتری تبدیل خواهد کرد. مارک منسون در این کتاب اصلاً نمی خواهد بگوید که بیخیال دنیا و قانون هاش نه اصلاً مارک این آدم ها را تنبل و پررو معرفی می کند.

 

هنر-رندانه-بیخیالی

 

5- باشگاه پنج صبحی ها اثر رابین اس شارما

رابین شارما، متخصص  مفهوم باشگاه 5 صبحی ها را بیش از بیست سال پیش بر اساس یک روال صبحگاهی معرفی کرد که به طرفدارانش کمک کرد تا بهره وری خود را به حداکثر برسانند، سلامتی خود را افزایش دهند و آرامش خود را بسیار زیاد کنند.

اکنون، در این کتاب تغییردهنده زندگی، شما عادت زودهنگامی را کشف خواهید کرد که به بسیاری از افراد کمک کرده است تا نتایج شگفت انگیزی را به دست آورند و در عین حال احساس شاد بودن، مفید بودن و سرزندگی خود را ارتقا دهند.

  • چگونه نابغه‌های بزرگ، غول های کسب و کار و عاقل ترین مردم جهان صبح خود را برای به دست آوردن دستاوردهای شگفت انگیز آغاز می‌کنند.
  • فرمولی کمتر شناخته شده که می‌توانید فوراً از آن برای بیدار شدن از خواب استفاده کنید.
  •  روشی گام به گام برای محافظت از ساکت ترین ساعات سپیده دم تا زمانی برای ورزش، خودسازی و رشد شخصی داشته باشید.
  •  یک تمرین مبتنی بر علوم اعصاب ثابت شده است که به آسانی برخاستن در هنگام خواب بیشتر افراد کمک می کند و به شما زمان گرانبهایی می دهد تا فکر کنید، خلاقیت خود را ابراز کنید و به جای عجله، روز را با آرامش شروع کنید.

 

باشگاه-پنج-صبحی-ها

خرید کتاب باشگاه پنج صبحی ها اثر رابین شارما

6- پدر پولدار پدر فقیر، اثری از رابرت کیوساکی‌ و شارون لیچر 

کتاب پدر پولدار پدر بی پول برای تمام کسانی که می‌خواهند کنترل مالی‌ خود را در آینده بدست گیرند می تواند بهترین گزینه باشد. ایده‌هایی که در این کتاب مطرح شده است برای خیلی از والدین، عجیب و خشک می‌آید. رابرت و شارون در این کتاب می گویند که اگر فرزندانتان را تشویق کنید که کارمند خوبی باشند آن وقت آن‌ها را مجبور کرده‌اید که بیشتر از آنچه سهم‌شان است مالیات به بدهند و در عوض هم انتظار مقرری بازنشستگی ناچیزی را بکشند یا اصلاً منتظر مقرری گرفتن هم نمانند. رابرت ادعا می‌کند که ثروتمندان به فرزندانشان آموزش‌های متفاوتی برای پولدار شدن می‌دهند.

من دو پدر داشتم که یکی پولدار بود و دیگری بی پول. یکی از آن‌ها تحصیلات عالیه داشت و بسیار با هوش بود وی دارای مدرک دکترا بود و 4 سال دوره‌ی لیسانس را ظرف مدت کمتر از دو سال طی کرده بود. وی سپس برای تکمیل تحصیلاتش به دانشگاه‌های استنفورد شیکاگو و نورث وسترن رفته بود و تمامی دوره‌ی تحصیلش را با بورسیه گذرانده بود. پدر دیگرم حتی کلاس هشتم را هم تمام نکرده بود.

کتاب پدر پولدار پدر بی پول

7- بخواهید تا به شما داده شود اثر استر هیکس و جری هیکس

آیا به دنبال شغل مورد علاقه‌تان هستید؟ یا به دنبال همسری مناسب برای خود می گردید؟ اگر به دنبال آنها هستید و راه رسیدن به آن‌ها بلد نیستید پس کتاب  بخواهید تا به شما داده شود برای شما نوشته شده است.  با مطالعه‌ی این کتاب شما یاد خواهید که چگونه روی افکار خود تسلط داشته باشید و چگونه به ندای درون خود گوش دهید و سرنوشت‌خود را خودتان بسازید. این کتاب نیز تقریبا در تمامی لیست هایی که برای کتاب موفقیت و ثروت نوشته می‌شود دیده می‌شود.

– هر چیزی که به آن فکر می‌کنید را به دست خواهید آورد. فرقی هم ندارد آن را می‌خواسته‌اید یا نه.
– عقایدی که سفت ‌و سخت به آن‌ها پایبند هستید، زمانی افکاری سطحی بودند.
– اگر می‌خواهید به خواسته‌های زندگی‌تان برسید، نباید سد راه چیزهایی شد که آن‌ها را نمی‌خواهید.

خرید کتاب بخواهید تا اجابت شود

 

سخن پایانی

د رسال‌های اخیر رشد تالیف کتاب موفقیت بیشتر شده است و ما در این لیست سعی کردیم چند تا از کتاب موفقیت و انگیزشی را برای شما عزیزان قرار دهیم ولی این لیست می توانست بیشتر باشد پس شما نیز تجربیات خودتان را در خرید کتاب روانشناسی  و کتاب های موفقیت با ما به اشتراک بگذارید.

 

پیشنهاد مطالعه:

بهترین رمان های ایرانی جدید و قدیمی

معرفی بهترین کتاب روانشناسی کودک و نوجوان 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *