درباره کتاب تیک

با عرض سلام خدمت شما همراهان و بازدیدکنندگان عزیز، مفتخریم از حضور شما در فروشگاه آنلاین خرید کتاب و آرزوی بهترین لحظه هارا برای شما عزیزان داریم.

خوشحالیم که اینجا هستید و این فرصت را به ما می‌دهید تا بتوانیم قصه‌ی کتاب تیک را برای شما تعریف کنیم. فروشگاه اینترنتی کتاب تیک از سال 99 فروش آنلاین خود را برای انواع کتاب‌های رمان، روانشناسی، کتاب کودک و همچنین انواع مانگا و کمیک در سراسر نقاط کشور شروع کرده است و توانسته است در همین مدت کم، رضایت مخاطبانش را برای خرید کتاب جلب کرده باشد.

بزرگترین دارایی فروشگاه اینترنتی کتاب تیک، شما، یعنی مشتریان ما هستید، پس ما به این عهد پایبندیم که اگر شما از کتاب‌هایی که گرفتیه‌اید رضایت نداشته باشید و یا کتاب اوریجینال و اصل از ناشران معتبر نباشد مبلغ را به شما بر می‌گردانیم. پس با خیال راحت خرید خود را انجام دهید. تیم کوچک و پرتلاش کتاب تیک تمام تلاشش را خواهد کرد تا بتواند حس خوب کتاب خواندن را به خانه شما بیاورد.

لازم به ذکر است که سفارشات فروشگاه روزانه تحویل شرکت‌های ارسال (پست و تیپاکس) می‌شوند و کد رهگیری مرسولات بعد از 24 ساعت از طریق پیامک تقدیم شما عزیزان می‌گردد.

فروش به صورت حضوری نداریم و تمامی ارسال های فروشگاه از طریق “پست یا تیپاکس یا باربری” انجام می‌شوند.

با احترام مدیر فروشگاه آنلاین کتاب تیک